Tower Defense

Kule Savunma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 34 MB
  • Version 1.3.1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Zonmob Tech., JSC
Windows Phone tabanlı cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, tüm zamanların en iyi savunma ve strateji oyunları arasında yerini alan, heyecan ve macera dolu bir stratejik kule savunma oyunudur.

Windows Phone tabanlı cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, tüm zamanların en iyi savunma ve strateji oyunları arasında yerini alan, heyecan ve macera dolu bir stratejik kule savunma oyunudur.

Becerilerinizi ve zekanızı test edebileceğiniz oyunda, en mükemmel savaş stratejinizi belirleyerek düşmanlarınızı mağlup etmelisiniz. Bunun için savunma birimlerinizi çok iyi kullanmalı ve stratejik noktalara konumlandırmalısınız. Kazanacağınız puanlarınız ile savunma sisteminizi güçlendirmeniz mümkün. Oyunda sunulan harita seçenekleri sayeside her bir savaşı farklı yerlerde yapacaksınız. Oyun bu yönü ile sıradanlıktan uzaklaşmış diyebilirim.

Muhteşem grafikleri ile oyun severlerin beğenisini kazanmayı başaran oyunda, savunma kulelerinizi en stratejik noktalara inşa ederek düşmanlarınızla mücadele etmelisiniz. Bu amaç için kullanabileceğiniz her biri farklı özelliklere sahip 16 adet savunma kuleleri bulunuyor. Ayrıca savaşacağınız 16 adet düşman birimleri ve yerine getirmeniz gereken 10 adet misyon sizleri bekliyor.

Mutlaka Denemelisiniz!

Daha Fazla Göster
Tower Defense indir